Profilo, KM 1500 GurmeMax kıyma makinesiyle Kurban Bayramı’nda da yanınızda!

Profilo, KM 1500 GurmeMax kıyma makinesiyle Kurban Bayramı’nda da yanınızda! Profilo, KM 1500 GurmeMax kıyma makinesiyle Kurban Bayramı’nda da yanınızda!

Profilo, KM 1500 GurmeMax kıyma makinesiyle Kurban Bayramı’nda da yanınızda.Evinizde kurban etlerinden; köfte, sucuk, sosis gibi istediğiniz türden ürünü kolayca hazırlayarak, sağlıklı ve lezzetli Kurban Bayramı sofraları kurabilirsiniz.Türkiye’nin en köklü beyaz eşya markalarından biri olarak geleneksel değerlere, dolayısıyla Kurban Bayramı’na da özel bir önem veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin GurmeMax kıyma makinesi, sağlıklı ve besleyici bayram sofraları için bir gurme asistan.


GurmeMax gerçek bir et ve baharat hazırlama ustası


Profilo GurmeMax kıyma makinesi, Kurban Bayramı’nda et ürünlerini sağlıklı bir şekilde kendi mutfaklarında hazırlamak isteyenlere fonksiyonel çözümler getiriyor. Ürünün özel aparatı sayesinde çocukların çok sevdiği sucuk ve sosisler de evde rahatlıkla hazırlanabiliyor. GurmeMax’in istediğiniz türden et ürünleri hazırlamanıza yardım etmenin yanı sıra fındık, ceviz, baharat ve kahve gibi malzemeleri öğütmek gibi marifetleri de var. Baharat ve kahveyi istenilen incelikte öğütebilen GurmeMax, bayram boyunca ağırlayacağınız kalabalık misafirleriniz için hem yemek hazırlığında hem de yemek sonrası ikramlarında en büyük destekçiniz olacak!


GurmeMax doğruyor, kesiyor, rendeliyor, dilimliyor, öğütüyor ve kıyıyorMutfaklarda hazırlanabilecekler listesine yeni lezzetleri ekleyen GurmeMax‘ın doğrama, kesme, rendeleme ve dilimleme işlemleri için 4 farklı kesme diski bulunuyor. Bu sayede ürün çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. 4 mm ve 8 mm kalınlıklarında iki kıyma diski ile peynirler bile istenilen boyutta dilimlenirken, havuç, kereviz ve pancar gibi sebzeler de kolaylıkla parçalara ayrılabiliyor. GurmeMax ile kırmızıbiber ve domatesten hem salça hem de lezzetli soslar hazırlanabiliyor.


Profilo, GurmeMax ile tanışmak, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi mutfaklardaki son hazırlığınızı da tamamlamanız için sizleri, en yakın Profilo Yetkili Bayi’sine bekliyor.