QNB Finansbank konut kredisi oranlarında indirim!

QNB Finansbank konut kredisi oranlarında indirim! QNB Finansbank konut kredisi oranlarında indirim!

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Finansbankta konut kredisi faiz indirimi uygulayan bankalar arasına dahil oldu.QNB Finansbank bugün itibariyle konut kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Banka en son 14 Mayıs’ta konut kredisi faiz oranlarında güncellemeye giderek faiz artışı uygulamıştı. Finansbank bugün gerçekleştirdiği faiz indirimi ile konut kredisi faiz oranlarında 10 puan indirim uyguladı.

QNB Finansbank Konut Kredisi Faizleri

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; QNB Finansbank’ın güncel konut kredisi faiz oranları 10 yıl vadeye kadar yüzde 1.99 oldu. Banka 10 yıl üzerinde 15 yıl vadeye kadar yüzde 2.17 konut kredisi faiz oranı kullandırıyor. Kredinin sigorta maliyetleri hariç yıllık toplam maliyeti yüzde 14 oluyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank’tan güncel faiz oranları ile 100.000 TL tutarda ve 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksitleri 2.200 TL oluyor. Kredinin toplam ödemesi de 263.500 TL’ ye karşılık geliyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Masrafları

QNB Finansbank 700 TL ile 2500 TL arasında ekspertiz ücreti, 117 TL ise taşınmaz rehin ücreti ve kredinin yüzde 0.5’i kadar da kredi tahsis ücreti alıyor.