Realist Tuzla'da son daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Realist Tuzla'da son daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla! Realist Tuzla'da son daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: Gelecek Yapı

Proje: Tuzla Realist

"Gerçek yatırım, gerçek kazanç" sloganı ile basına tanıtılan Realist Tuzla'da son daireler 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor...


Realist Tuzla,  Gelecek Yapı  imzası ile Tuzla'da inşa ediliyor. Gerçek mutluluğu vadeden Realist Tuzla projesi, "Gerçek yatırım, gerçek kazanç" sloganı ile basına tanıtılıyor.

6 katlı 2 blok halinde yükselen Realist Tuzla'da son daireler alıcılarını bekliyor. Projede toplamda 134 daire ve ticari birimler yer alıyor. 

1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerinin sunulduğu Realist Tuzla'da 2+1 daire fiyatları 325 bin TL, 1+1 daire fiyatları ise 215 bin TL'den başlıyor. Projede peşinde yüzde 10 iskonto yapılıyor. Realist Tuzla'da daire teslimleri bu ay içinde yapılıyıyor. 

Projenin ortak kullanım alanları arasında çocuk oyun parkı, açık-kapalı otopark, yürüyüş parkuru, fitness, 2 adet asansör, jeneratör, kamelya, görüntülü diafon sistemi, 24 saat güvenlik, merkezi ısıtma sistemi, internet altyapısı, peyzaj alanları, mağazalar bulunuyor.

Realist Tuzla, Devlet Hastanesi'ne ve Tuzla Tersaneler'e 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 7 dakika, Tuzla Marina'ya 4 dakika,  Viaport ve Neomarin AVM'ye ise 6 dakika mesafede yer alıyor.


Adres: Evliya Çelebi Mh. Küme Sok. No:10 TUZLA/İSTANBUL 

Tel: +90 216 446 46 57 
Web: http://www.gelecekrealist.com/


 


projeye sor