Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi!

 Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi!

Firma: Öztürk Grup

Proje: Regnum Golf Country Bodrum


Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Teslimlerin başladığı proje 275 konuttan meydana geliyor.


Öztürk Grup tarafından inşa edilen  Regnum Golf Country Bodrum  projesi 4 blokta 275 konuttan oluşuyor. Regnum Golf Country Bodrum projesinde ilk etap teslim ediliyor. 

Bin 450 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen proje etaplar halinde tamamlanacak. Proje  E19 ikiz, E22 ikiz, E26 İkiz, E27 İkiz , E 24 ile E25 Birleştirilmiş İkiz,  E23 ile E29 Birleştirilmiş İkiz , E30 İkiz , E31 İkiz  villalar otel konseptinde  hizmet verecek.

2019 yılının Ocak ayında 2. etap teslimlerinin yapılacağı projede fiyatlar 328 bin eurodan başlıyor. Daire büyüklüklerinin 210 metrekareden başladığı villalar 5 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 
 
Regnum Golf Country Bodrum projesinin sosyal alanları arasında bay ve bayan için özel olarak tasarlanmış saunalar, 2 tenis ve basketbol sahası, golf malzemeleri mağazası, açık yüzme havuzu, geniş kapsamlı bir fitness center, duş, dolap ve soyunma kabini alanları, 2 adet açık ve kapalı alan restaurant ve bar, golf malzemeleri mağazası ve organik market mevcut.

 

Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi!
Tel: (216) 522 68 40
Web: www.regnumgolfcountry.com.tr
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com


projeye sor