Regnum Golf Country Bodrum'da hemen teslim villalar!

Regnum Golf Country Bodrum'da hemen teslim villalar!

Firma: Öztürk Grup

Proje: Regnum Golf Country


Öztürk Grup imzası taşıyan Regnum Golf & Country projesi Bodrum'da hayata geçirildi. 275 konuttan oluşan projede ilk etap teslimleri başladı.


Öztürk Grup tarafından Bodrum'da hayata geçirilen Regnum Golf & Country projesinde ilk etap teslimleri başladı. 275 konuttan oluşan proje 4 bloktan meydana geliyor. 

Toplam  bin 450 dönüm arazinde yükselen proje etaplar halinde tamamlanacak. E19 ikiz, E22 ikiz, E26 İkiz, E27 İkiz , E 24 ile E25 Birleştirilmiş İkiz,  E23 ile E29 Birleştirilmiş İkiz , E30 İkiz , E31 İkiz  villalar otel konseptinde  hizmet verecek.


İlk etap hemen teslim proje olarak satışa çıkan proje kapsamında 2. etap teslimleri 2019 yılının Ocak ayı olarak öngörülüyor. Bodrum Regnum Country'de fiyatlar 328 bin eurodan başlıyor.

Proje kapsamında Birleştirilmiş İkiz villa tipi 2 ikiz villanın birleştirilmesiyle oluşuyor. Regnum Golf & Country'de villalar 5+1 şeklinde tasarlandı. Projede daireler 210 metrekareden oluşuyor.

Regnum Golf & Country Bodrum'un sosyal donatıları arasında açık yüzme havuzu, 2 tenis ve basketbol sahası, bay ve bayan için özel olarak tasarlanmış saunalar, duş, dolap ve soyunma kabini alanları, geniş kapsamlı bir fitness center, 2 adet açık ve kapalı alan restaurant ve bar, golf malzemeleri mağazası ve organik market bulunuyor. 

 

Tel: (216) 522 68 40

Web: www.regnumgolfcountry.com.tr

Nuran IŞIK/Emlakkulisi.com

 


projeye sor