Regnum Golf Country Bodrum fiyat!

Regnum Golf Country Bodrum fiyat!

Firma: Öztürk Grup

Proje: Regnum Golf Country Bodrum


Regnum Golf Country Bodrum fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Öztürk Grup tarafından hayata geçirilen projede 275 konut bulunuyor.


4 bloktan meydana gelen  Regnum Golf Country Bodrum  projesinde teslimler başladı. Toplamda 275 konuttan oluşan proje Öztürk Grup imzasını taşıyor. 

Regnum Golf Country Bodrum projesinde ilk etap teslimleri başladı. Bin 450 dönüm arazinde yükselen Regnum Golf Country Bodrum etaplar halinde tamamlanacak. 

Regnum Golf Country Bodrum E19 ikiz, E22 ikiz, E26 İkiz, E27 İkiz , E 24 ile E25 Birleştirilmiş İkiz,  E23 ile E29 Birleştirilmiş İkiz , E30 İkiz , E31 İkiz  villalar otel konseptinde  hizmet verecek.

2. etap teslimleri 2019 yılının Ocak ayı olarak planlanan Regnum Golf Country Bodrum projesinde fiyatlar 328 bin eurodan başlıyor.

5+1 şeklinde tasarlanan villalardan meydana gelen projede daireler 210 metrekareden oluşuyor.

Birçok sosyal alana sahip projede 2 tenis ve basketbol sahası, bay ve bayan için özel olarak tasarlanmış saunalar, açık yüzme havuzu, geniş kapsamlı bir fitness center, 2 adet açık ve kapalı alan restaurant ve bar, duş, dolap ve soyunma kabini alanları, golf malzemeleri mağazası ve organik market mevcut.

 

Regnum Golf Country Bodrum fiyat!

 

Tel: (216) 522 68 40
Web: www.regnumgolfcountry.com.tr
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com


projeye sor