RE/MAX Türkiye 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı!

RE/MAX Türkiye 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı! RE/MAX Türkiye 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı!

RE/MAX Türkiye, Nisan ayında 160 kişiyi bünyesine katarak toplamda 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı.Gayrimenkul ve emlak sektörünün koronavirüs süresince farklı yöntemlerle işlerine devam etmesi, beraberinde istihdam artışını da getirdi.  Para'da yer alan habere göre, Dijital ve online kanallarda aktif olan RE/MAX Türkiye, Nisan'da 160 kişiyi bünyesine katarak toplamda 3 bin 318 gayrimenkul danışmanı sayısına ulaştı.

Firmada eğitimler online olarak devam ederken, önümüzdeki süreçte dijital istihdamın önü açık olmayı sürdürecek. İstihdam açısından zorlu bir dönemde kariyer fırsatı sunabilmenin çok önemli olduğunu aktaran RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, "Gayrimenkul danışmanlarını bünyemize katarken fiziksel görüşmelerle adayları değerlendirip sınıf eğitimleriyle süreci tamamlayan bir eğitim modelimiz var. Covid-19 yüzünden sınıf eğitimleri düzenlenemediği için üç günlük sınıf eğitimini ZOOM üzerinden düzenledik. İlk eğitim 25-26 Nisan 2020 tarihinde 140 kişilik rekor katılımla yapıldı. Tekrar sektöre dönen 20 kişi ile birlikte toplamda 160 kişi RE/MAX'a katıldı" diyor.

 

Koronavirüs salgınının inşaat ve gayrimenkul sektörüne etkisi!