Riva'da 146 dönümlük arsa satışta!

Riva'da 146 dönümlük arsa satışta! Riva'da 146 dönümlük arsa satışta!

İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki yeni gelişme alanı Riva'da değerli araziler satışa çıkıyor. Riva'da yaklaşık 150 dönümlük arsa alıcılarını bekliyor. 

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Riva'da villa projesi geliştirmeye uygun olan 1/5000 ölçekli planda düşük yoğunluklu konut alanında kalan 146 bin 394 metrekare alan satışa çıkarıldı. 

 

Konut alanındaki 36 bin 36 metrekare, 24 bin 274 metrekare ve 32 bin 782 metrekare, 29 bin 28 metrekare, 24 bin 274 metrekare alanlı 5 parsel satışa sunuldu. 

 

 

Yaklaşık 150 dönümlük arsanın satış işlemi yazılı teklif alma usulü ile yapılacak. Arsanın satışını CBRE Emlak Dabışmanlık ve Investin Gayrimenkul Danışmalık üstlendi. 

 

Galatasaray'a komşu
Satışa konu olan arsa; Galatasaray arsası, Antriva ve Riva Konakları'na komşu konumda yer alıyor. Emlak Konut güvencesiyle ve Yılmaz İnşaat imzası ile Galatasaray Spor Kulübü’nün Riva’daki arsasında az katlı ve müstakil yapılar inşa edilecek. 

 

 

Galatasaray Riva projesindeki evlerin metrekare fiyatları 7 bin liradan başlangıç gösterecek. Galatasaray Riva projesinde büyük metrekareli ve yüksek fiyatlı villalar yerine, orta üstü gelir grubunun da alabileceği yapılar bulunacak.

 


Öznur YASLI / Emlakkulisi.com