Rusya'nın başkenti Moskova'da ters ev inşa edildi!

Rusya'nın başkenti Moskova'da ters ev inşa edildi!Rusya' nın başkenti Moskova' da sergilenen çatısı zemin, zemini tavan olan " ters ev " e gelen ziyaretçiler, keyifli anlar yaşarken, bir anlık algılama sorunuyla karşılaşıyor...


Moskova'da inşa edilen çatısı zemin, zemini tavan olan "ters ev" e gelen ziyaretçiler, keyifli anlar yaşarken, bir anlık algılama sorunuyla karşılaşıyor.


Rusya'nın başkenti Moskova'da sergilenen çatısı zemin, zemini tavan olan "ters ev" e gelen ziyaretçiler, keyifli anlar yaşarken, bir anlık algılama sorunuyla karşılaşıyor. Moskova'daki bir fuar alanmda sergilenen evin sadece clış görünüşü değil, tuvaletinden kapı önündeki arabasına kadar her şeyi alışılagelmişten çok farklı düzenlenmiş. Ters evin çatısı, balkonu, mutfağı, tuvaleti ve kapı önünde duran arabası bile baş aşağı duruyor. 


Çatısı zemin, zemini tavan olan ters eve gelen ziyaretçiler, keyifli anlar yaşarken, bir anlık algılama sorunuyla da karşılaşıyorlar. İki katlı Avrupa tarzında tasarlanan evin alt katında iki oda tuvalet ve mutfak, üstte ise çatı katı bulunuyor. Ancak evde her şey ters olduğu için ikinci kat zeminde, birinci kat ise üstte yer alıyor. 'HER ZAMAN KARŞILAŞILACAK RİR MANZARA DEĞİL' 


Sırad dışı evi gezmeye gelen Sergey isimli Rus, ters evin dizaynını çok beğendiğini belirterek, düşüncesini "İlk başta algılamakta zorluk çektim ama çok güzel tasarlanmış" ifadeleriyle aktardı. Evin dış gürünüşündeki farklılık dolayısıyla merak ettiklerini dile getiren bir çift de "Dışarıdan çok enterasn görünüyor, içeri ilk adım attığımızda her şeyin ters olduğunu gördük, insanın her zaman karşılaşabileceği bir manzara değil. Çok keyifli" düşüncesini paylaştıklarım dile getirdiler. Ters evi ziyaret ederken keyifli vakit geçirdiğini belirten Kseniya, "Eve girdiğimde ilk anda algılamakta sıkıntı çektim. Her şey tersti ve bu insanın doğasma aykırı bir durum" yorumunu yaptı. Her yaş grubundan Moskovalı, ters eve yoğun ilgi gösteriyor.


Günboyu Gazetesi