Sakarya Millet Bahçesi'nde son durum ne?

Sakarya Millet Bahçesi'nde son durum ne? Sakarya Millet Bahçesi'nde son durum ne?

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, Sakarya'da inşaatı süren Millet Bahçesi'nde incelemeler yaptı.Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, Sakarya'da inşaatı süren Millet Bahçesi'nde incelemeler yaptı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesini ziyaret eden  TOKİ  Başkanı Bulut, Başkan Ekrem Yüce ile sohbet etti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan haebre göre, daha sonra inşaatı süren Millet Bahçesi'nde incelemeler yapan Başkan Bulut, çalışmalar hakkında bazı bilgiler aldı.

Yüce ve Bulut arasında bakım-onarım çalışmaları kapsamında iş birliği protokolü de imzalandı.

Yapılan açıklamada görüşleri yer alan Yüce, Millet Bahçesi'ndeki çalışmalarda sona geldiklerini dile getirerek, "Son durumla ilgili mütalaalarda bulunarak devam eden bakım-onarım çalışmalarının devamı konusunda iş birliği protokolü imzalandı. Bu protokol çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi, Millet Bahçesi'ni vatandaşımıza hizmet konusunda Cumhurbaşkanımızın ve Çevre ve Şehircilik Bakanımızın tensipleriyle devir teslim sağlayacaktır. Açılışı da uygun zamanda yapılacaktır." şeklinde konuştu.

 

Yerel yönetimler için Millet Bahçeleri Rehberi hazırlandı!