Şehitkamil Seyrantepe TOKİ Konutları 'nın inşaatı sürüyor!

Şehitkamil Seyrantepe TOKİ Konutları 'nın inşaatı sürüyor! Şehitkamil Seyrantepe TOKİ Konutları 'nın inşaatı sürüyor!

Şehitkamil Belediyesi tarafından vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak adına Toplu Konut İdaresi ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde, Seyrantepe bölgesinde yapımı devam eden konutlar, hızla yükseliyor.
Şehitkamil Belediyesi tarafından vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak adına  TOKİ  ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde, Seyrantepe bölgesinde yapımı devam eden konutlar, hızla yükseliyor. 

Dar gelirli ailelerin ev sahibi olabilmesi için Şehitkamil Belediyesi tarafından başlatılan toplu konul projesi kapsamında Sevrantepede yapılan 2+1 ve 5+1 dairelerin yapım aşaması hızlı bir şekilde ilerliyor. Seyrantepe Mahalle Muhtarı Mehmet İnce, Seyrantepe bölgesinde 75 bin metrekare alan üzerine bin 700 konutun yapımının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, "Şuanda Şehitkamil Belediyemiz tarafından Seyrantepe Bölgemize TOKİ ile birlikte bin 700 konutun inşaatı devam ediyor. Yapılan konutlarla birlikte vatandaşlarımızın ev sorunu bir nebze de olsa giderilecek inşallah. Bunun dışında Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, çok güzel hizmetleri de mahallemize sunuyor. Yollarımız olsun, parklarımız olsun, hepsi Belediyemiz tarafından yapılıyor. Mahallemizeyapılan hizmetlerden dolayı şahsım ve mahallem adına Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür ediyorum. Belediyemizim hizmetlerinin de devamını diliyorum. Nasip olursa Şehitkamil Belediyemizin hizmetleriyle Seyran tepe Mahallemiz daha güzel bir görünüme kavuşacaktır" dedi. 


Denge