05 / 02 / 2023

Selçuk Geçer bombayı patlattı! Doların kritik eşiği aşacağı tarihi verdi

Selçuk Geçer bombayı patlattı! Doların kritik eşiği aşacağı tarihi verdi

Ekonomist Selçuk Geçer, akıllara durgunluk veren dolar yorumu yaptı. Yüksek tahminleriyle sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Geçer, dolar için yıl sonu tahmininde bulundu. İşte tüm detaylar...Önümüzdeki günlerde dolara yükselişlerin olacağını ifade eden Selçuk Geçer, Euro ve Sterlin karşısında değer kaybeden dolar için şaşırtan bir tahminde bulundu. Her fırsatta doların yüksek seviyeleri göreceğini söyleyen Geçer, bakın bu defa hangi rakama yoğunlaştı. İşte tüm detaylar...

EURO VE STERLİNE DOLAR TOKATI GELİYOR
Amerika'daki enflasyonun frenlendiğini söyleyen İslam Memiş, Euro ve Sterlin'in bundan dolayı dolardan daha değerli olduğunun altını çizdi. Bu durumun kısa süreceğine işaret eden Geçer, doların Aralık ayında göreceği rakamı açıkladı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön