18 / 08 / 2022

Serdar Ortaç vasiyetini ilk kez açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış...

Serdar Ortaç vasiyetini ilk kez açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış...

Şarkıcı Serdar Ortaç vasiyetini ilk defa açıkladı. İşte 40 milyon değerinde evi olduğunu söyleyen Serdar Ortaç'ın vasiyeti...Başarılı şarkıcı Serdar Ortaç, Sevgililer Günü'ne özel olarak önceki akşam Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı. Şarkıcı Serdar Ortaç gazetecilerin sorduğu vasiyet sorusuna , "Ben vasiyetimi daha yazmadım ama buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi adına avukatlara da sözlü olarak da ilettim" yanıtını vererek, merak edilen servetini açıkladı. Medyaradar'ın aktardığına göre, gazeteciler Ortaç'a da "Serdar Bey Allah uzun ömürler versin. Birçok kişi vefat etmeden önce vasiyetlerini açıklıyor. Sizin bir vasiyetiz var mı?" sorusunu sordu.

Serdar Ortaç vasiyetini ilk kez açıkladı! Bakın serveti ne kadarmış...

Ortaç, soruya şu yanıtı verdi: "Ben vasiyetimi daha yazmadım ama buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi adına avukatlara da sözlü olarak da ilettim. 40 milyon TL değerinde bir evim var. Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, bütün çalışanlarım ve orkestrama evin satışından hisse dağıtılmasını istiyorum. Bir bölümünü Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını istiyorum" 

Serdar Ortaç kumar borcu yüzünden bankaya 10 milyon TL borçlanmıştı. Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan'a ise 600 bin TL nafaka borcu bulunuyordu. Serdar Ortaç 2022'nin başında temize çıktığını açıkladı.

Serdar Ortaç: Chloe evime haciz koydurdu!

Serdar Ortaç'tan ev açıklaması!