30 / 06 / 2022

Son dakika! Doğal gaz yardımı tarihi açıklandı!

Son dakika! Doğal gaz yardımı tarihi açıklandı!

İhtiyaç sahibi ailelere dönük ısınma desteğine yeni eklenen doğal gaz yardımına başvuru yapan vatandaşlar dikkat! Yardım tarihi açıklandı. İşte detaylar...Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan pek çok kalem altında destek ödemesi sağlanıyor. İhtiyaç sahibi ailelere dönük ısınma desteğinde sadece kömür desteği yapılırken, yardım alanı arttırılarak doğal gaz desteği de ısınma desteği kapsamında yer alacak. e-Devlet'ten başvuran ve başvurusu onaylanan vatandaşlar, ısınma desteği kapsamına alınan doğal gaz yardımının ne zaman yapılacağını öğrenmek için araştırmaya başladı.

Son dakika! Doğal gaz yardımı tarihi açıklandı!

DOĞALGAZ YARDIMI NE ZAMAN SONUÇLANIR?

Ön kontrolü geçen başvurular, SYD vakıf mütevelli heyetleri tarafınca soruşturulacak. Başvurusu onaylanan vatandaşlar liste haline getirilip PTT'ye iletilecek.

Ahaber'de yer alan habere göre yardım almaya hak kazanan vatandaşların destekten yararlanabilmek için PTT şubelerine mesken abone kümesinde yer aldıklarını olduklarını göstermeleri gerekmektedir. e-Devlet başvuru sayfasından hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Peki doğal gaz yardımı ne zaman yapılacak? İşte bütüm ayrıntılar...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.