Tanem Sivar ve Edhem Dirvana'nın Bozburun'daki evi!

Tanem Sivar ve Edhem Dirvana'nın Bozburun'daki evi!Sunucu Tanem Sivar, eşi Edhem Dirvana ve oğulları Süleyman ile yılın 6 ayını Marmaris-Bozburun’daki Yat Kulübü’ne ait otelin içinde bulunan dört odanın birleştirilmesiyle oluşturulmuş olan iki yatak odalı evde geçiriyor...


Sunucu Tanem Sivar, eşi Edhem Dirvana ve oğulları Süleyman ile yılın 6 ayını geçirdikleri, Marmaris-Bozburun’daki evinin kapısını gazetecilere açtı. 

Deniz yoluyla ulaşılabilen ev, çiftin sahibi olduğu Bozburun Yat Kulübü’ne ait otelin içinde bulunan dört odanın birleştirilmesiyle oluşturulmuş. Posta'da yer alan habere göre; ahşap malzeme ve toprak tonları tercih edilerek huzurlu bir köy evi hissi yaratılmış.

Tanem Sivar ve Edhem Dirvana

İki yatak odasına ek olarak giyinme ve çalışma odalarının bulunduğu evde kütüphane, spor, oyun alanı ile deniz manzaralı bir teras yer alıyor. Tanem Sivar “Antikalar 14. Louis döneminden ve annemin babaannesinden kaldı” dedi.

Tanem Sivar, merhum kayınpederi Süleyman Dirvana’nın taş odasının da artık oğulları Süleyman’a ait olduğunu dile getiriyor. 

Tanem Sivar ve Edhem Dirvana

Tanem Sivar-Edhem Dirvana çifti yılın 6 ayını bu evde geçiriyor. 

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci'nin Urla'daki evi!