12 / 08 / 2022

Tarımsal destekleme ödemesi bekleyenler dikkat! Bakan Kirişci’den son dakika açıklaması!

Tarımsal destekleme ödemesi bekleyenler dikkat! Bakan Kirişci’den son dakika açıklaması!

Bakan Kirişci, 77 milyon 370 bin 403 liralık tarımsal destekleme ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu.Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, yaptığı açıklamayla 77 milyon 370 bin 403 liralık tarımsal destekleme ödemelerinin çiftçilerin hesabına bugün aktarılacağını duyurdu.

Bakan Kirişci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, 77 milyon 370 bin 403 liralık tarımsal destekleme ödemelerinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağını duyurdu. Kirişci, ¨Hayırlı ve bereketli olsun" ifadelerini kullandı.

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.