29 / 03 / 2023

TEDAŞ 32 gayrimenkul satacak

TEDAŞ 32 gayrimenkul satacak

Özelleştirme kapsamındaki TEDAŞ'ın İstanbul, İzmir, Manisa, Kastamonu ve Afyon'daki 32 gayrimenkulü ihale ile satılacak.Muhtelif illerde bulunan ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürlüğüne ait taşınmazlar, şirketten ayrıolarak satış yöntemiyle özelleştirilecek.

İstanbul, Elazığ, İzmir, Manisa, Kastamonu ve Afyon'un muhtelif ilçelerinde bulunan taşınmazların satışı, kapalı teklif usulü

ile TEDAŞ Genel Müdürlüğü İhale Komisyonunca yapılacak. Ancak kamu yararı görülmesi halinde ihale, pazarlık yada açık artırma usulü ile sonuçlandırılabilecek.

Satışa katılmak isteyenler şartnameyi taşınmazların bulunduğu İl Müdürlükleri ile TEDAŞ Genel Müdürlüğünden her taşınmaz için ayrı bedel ödeyerek temin edebilecekler. Söz konusu taşınmazların birden fazlası için teklif vermek isteyenler tekliflerini ayrı ayrı verecekler.

Teklifler ihale şartları belgesinde belirtilen hususlar dikkate alınarak hazırlanıp en geç, 20-21 ve 22 Ağustos 2007 tarihlerinde saat 11.00'e kadar TEDAŞ Genel Müdürlüğü Emlak ve İnşaat Dairesi Başkanlığı, Muhaberat Servisine elden teslim edilecek.

Boş arsa, boş bahçe, dükkan ve binadan oluşan taşınmazların bulundukları yerler şöyle: ''İstanbul (Maltepe-Çatalça-Fatih-Beyoğlu-Silivri), Elazığ (Merkez),  İzmir  (Seferhisar), Manisa (Alaşehir), Kastamonu (Tosya-Merkez-Ağlı),

Afyon (Dinar-İhsaniye-Sandıklı-Sincanlı-Bolvadin)''

Satılacak gayrimenkullerin ayrıntılı bilgileri için tıklayın:

http://www.oib.gov.tr/bagli_kurlus_tedas_tasinmazlar.xls
Geri Dön