Tek katlı villa yaşamı: Toskana Vadisi projesi!

Tek katlı villa yaşamı: Toskana Vadisi projesi!  Tek katlı villa yaşamı: Toskana Vadisi projesi!

Oluşturduğu yaşam konseptiyle evden fazlasını sunan Toskana Vadisi 3. Faz, Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğiyle Büyükçekmece'de hayata geçiyor. 1068 dönüm arazi içinde yer alan Toskana Vadisi 187 adet villadan oluşuyor.

Oluşturduğu yaşam konseptiyle evden fazlasını sunan Toskana Vadisi 3. Faz, Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğiyle Büyükçekmece'de hayata geçiyor. 


1068 dönüm arazi içinde yer alan Toskana Vadisi 3. Faz, tamamı tek katlı, tam müstakil, yüksek tavanlı, iç bahçeli, alaturka kiremitli, taş duvarlı ve Akdeniz kimlikli 8 tipte 187 adet villadan oluşuyor. 179 metrekareden 694 metrekareye kadar farklı büyüklükte konut, 3 odadan 7 odaya kadar farklı oda seçenekleriyle sunuluyor. 


Salonlarda beş, mekânlarda üç metreye varan tavan yükseklikleriyle ferah yaşam alanları oluşturan evler, Toskana Vadisi mimari kimliğine sadık kalınarak projelendirildi. Toskana Vadisi 3. Faz'ın en önemli özelliklerinden biri tüm günü içinde geçirilebilecek büyüklükteki mutfakları. Büyüklükleri 18 metrekare ile 51 metrekare arasında değişen mutfaklar, her daim yaşayan evler oluşturmak üzere tasarlandı. Projenin bahçeleri de en az mutfakları kadar dikkat çekiyor. 


Konut büyüklüğüne göre 950 ila 4000 metrekareye varan bahçeler, kullanıcıların kendi yiyeceklerini yetiştirme ayrıcalığını sunarken, çocukların doğayla bütünleşerek büyümesine destek veriyor. 


Tünaydın 


Toskana Vadisi Büyükçekmece satış ofisi

Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com/


pus