17 / 08 / 2022

Teknosa'da buhar kazanlı ütü Anneler Gününe özel indirimde! İşte 7 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Teknosa'da buhar kazanlı ütü Anneler Gününe özel indirimde! İşte 7 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Teknosa, Anneler Gününe özel kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Peki, buhar kazanlı ütü fiyatları ne kadar? İşte 7 Mayıs 2022 fiyat listesi...buhar kazanlı ütü ile ütü yapmak artık daha keyifli ve çok vakit almıyor. buhar kazanlı ütüler, sahip olduğu ileri teknoloji ile her türlü kumaşı hızlı ve etkili şekilde ütülüyor. Dünyanın en güçlü ve hızlı sonuç veren ütü modellerinden olan bu ürünler, işlem sırasında oluşabilecek önemli sorunlara karşı da önleyici sistemler içeriyor. Kıyafetlerinizde yanık ya da parlama oluşma riskinden dolayı endişe etmek zorunda kalmadan ütü deneyiminizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Buhar kazanlı ütüler, yanık riskine karşı size tam bir güvence veriyor. Emek ve zaman tasarrufu sağlayan buhar kazanlı ütü modelleri, çok inatçı kırışıkları bile kısa sürede açıyor.

Teknosa da buhar kazanlı ütü Anneler Gününe özel indirimde! İşte 7 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Buhar kazanlı ütü, çok hafif ve kullanım olarak konforlu bulunmasıyla size üst düzey rahatlık sağlıyor. Bileğinize baskı yapmıyor, hızlı ve kolay bir şekilde ütü işleminizi tamamlamanıza destek oluyor. Uzun kablosu ise hareketlerinizin kısıtlanmasını önlüyor. Ütünün tasarımında kullanıcı deneyimini çok konforlu hale getiren bir diğer unsuru ise taban yapısı oluşturuluyor. Ütünüzün üzerinde kireç temizlemeniz için bir uyarı ışığı bulunuyor. Taşıma kilidi ise ürünü güvenli şekilde taşıyabilmenize olanak sunuyor. Ütü yaparken TV izliyor ya da müzik dinleme gibi başka aktivitelerle de ilgileniyorsanız ürünün çok güçlü ama sessizce çalışması rahatınıza rahatlık katıyor. 

Peki, Philips PerfectCare Elite plus buhar kazanlı ütü fiyatları ne kadar oldu? Özellikleri neler? İşte 7 Mayıs 2022 fiyat listesi...