TOKİ'nin 153 gayrimenkulü için teklif alımları bugün sona eriyor!

TOKİ'nin 153 gayrimenkulü için teklif alımları bugün sona eriyor! TOKİ'nin 153 gayrimenkulü için teklif alımları bugün sona eriyor!

TOKİ'nin 35 ildeki 125 iş yeri ve 28 konutu için açık artırma 14 Mayıs'ta tamamlanmış olup, teklif alınmayan lotlar için en geç bugün saat 17.30'a başvurulabiliyor..

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) portföyünde yer alan 14 ildeki 125 iş yeri ile 11 ildeki 28 konutu Emlak Yönetimi aracılığıyla satışa çıkarıldı.

Müzayede 14 Mayıs'ta  Ankara  Çankaya Bilkent'teki  TOKİ  Merkez Bina Konferans Salonu ve İstanbul Küçükçekmece Halkalı'daki İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu'nda yapıldı.

14 Mayıs'ta açık artırma tamamlanmış olup, teklif alınmayan lotlara teklif verebilmek için ilgili teminat tutarının yatırılıp dekont ile en geç bugün saat 17.30'a kadar Emlak Yönetim Genel Müdürlüğü'ne başvurulması gerekiyor.

Gayrimenkuller, Bolu, Manisa, Karabük, Aksaray, Konya, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri, Trabzon, Samsun, Erzurum, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Karabük, Ankara, Niğde, Malatya, Adıyaman ve Ordu'da yer alıyor.

 

pus