Tom Cruise'un Hollywood Hills'teki villası 11.4 milyon dolara satışta!

Tom Cruise'un Hollywood Hills'teki villası 11.4 milyon dolara satışta! Tom Cruise'un Hollywood Hills'teki villası 11.4 milyon dolara satışta!

ABD'li aktör Tom Cruise Hollywood Hills'te bulunan muhteşem villasını 11.4 milyon dolara satışa çıkardı. 53 yaşındaki ünlü aktör 13 milyon dolar fiyat biçilen evini sene başından beri satmayı planlıyordu. Ancak alıcı çıkmayınca fiyatı biraz daha düşürdü.ABD'li aktör Tom Cruise Hollywood Hills'te bulunan muhteşem villasını 11.4 milyon dolara satışa çıkardı. 53 yaşındaki ünlü aktör 13 milyon dolar fiyat biçilen evini sene başından beri satmayı planlıyordu. Ancak alıcı çıkmayınca fiyatı biraz daha düşürdü. 


Özel cam duvarları sayesinde Hollywood Hills'in en gözde manzarasına sahip olan ultralüks villanın mutfağı İtalyan stilini yansıtıyor.Odaların özel banyoları var

Misafirleri ağırlamak için özel bir misafirhaneye sahip olan lüks villanın odalarının her birinde özel bir banyo bulunuyor. 
Bahçesinde havuzu, şelalesi ve spa merkezi olan bu villanın çıkış fiyatının aslında 13 milyon dolar olduğu fakat alıcı bulamayınca fiyatın iki milyon dolar düşürüldüğü söylendi.
Habertürk