Trabzon Akçaabat Sarıtaş TOKİ Konutları'nda 35 daire satışa çıkıyor!

Trabzon Akçaabat Sarıtaş TOKİ Konutları'nda 35 daire satışa çıkıyor! Trabzon Akçaabat Sarıtaş TOKİ Konutları'nda 35 daire satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon Akçaabat Sarıtaş Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdaremiz stokunda bulunan 35 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunuluyor...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon Akçaabat Sarıtaş Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve İdaremiz stokunda bulunan 35 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunuluyor.


Trabzon Akçaabat Sarıtaş Alt Gelir Grubu Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.Halk Bankası aracılığıyla yürütülecek ve temerküz şube Akçaabat Şubesi olacak. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek 35 konutun başvuruları, 21 Temmuz - 30 Eylül 2014 tarihleri arasında kabul edilecek.


Trabzon Akçaabat Sarıtaş Alt Gelir Konutları fiyat listesi!

Trabzon Akçaabat Sarıtaş Alt Gelir Konutları'nda 84 metrekare dairelerin en düşük fiyatı 85 bin TL, en yüksek fiyatı ise 107 bin TL olarak belirlendi. 


İlanın detayı için tıklayın