13 / 08 / 2022

Trabzon Loft Park Residence lansmanına büyük ilgi!

Trabzon Loft Park Residence lansmanına büyük ilgi!

Trabzon Loft Park Residence projesinin tanıtım lansmanı büyük ilgi gördü. Projede 1+1'den 6+1'e kadar altı farklı şekilde tasarlanmış daire yer alıyor.Trabzon Kaşüstü'nde inşa edilen Loft Park Residence projesinin tanıtım lansmanı büyük ilgi gördü. Teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı Loft Park Residence projesi 4 bloktan oluşuyor.


20 bin metrekare alana sahip olan Kaşüstü Loft Park Residence projesinde 1+1'den 6+1'e kadar tüm daire ipleri bulunuyor. Daire alanları ise 86 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 


Loft Park Residence Kaşüstü projesinin lansman yemeğinin açılış konuşmasını projenin yürütücüsü olan Kaşüstü eski Belediye Başkanı Mustafa Çam yaparak, kendileri için bu çok önemli güne iştirak eden tüm davetlilere teşekkür etti.


Mimar Emrah Çam projeden bahsetti. Mimar Çam, "Öncelikle mimarisiyle kendisini farklı kılan bir yapı Loft Park. Projemiz tüm odaları denize ve doğaya bakacak şekilde planlanmış ve güneşe göre konumlandırılmıştır. Sabah kalktığınızda güneş salon ve mutfağınızda doğuyor öğleye doğru binanın etrafından dolanıyor ve yatak odalarından batıyor. Bunun birçok avantajı var. Sabah 05.30'da güneş yüzünüze vurmuyor. Kışın yatay açıda gelen güneş ışınları yatak odanızın sıcak olmasını sağlıyor. Bu pasif iklimlendirme dediğimiz bir tasarım modeli. Bunun dışında projemizde yerden ısıtma olduğu gibi yerden soğutma sistemi de yer almaktadır. Kışın nasıl birçok projede olduğu gibi yerden ısıtma ile eviniz ısınıyorsa yazında Trabzon'da belki de ilk olarak yerden soğutma sistemi ile klima kullanmaya ihtiyaç duymadan yerden soğutma sistemi ile serinleyebileceksiniz. "dedi. 


http://www.loftparkresidence.com/


Taka