Çukurova Balkon

Turaş Turizm Edirne Ofisi açıldı!

Turaş Turizm Edirne Ofisi açıldı! Turaş Turizm Edirne Ofisi açıldı!

TURAŞ Turizm ve Seyahat Acentesi'nin Edirne Ofisi'nin açılışında konuşan Şahin, bir yerin gelişmişliğinin banka ve seyahat acentesi sayısıyla belirlendiğini söyledi.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Dışişleri Bakanlığından emekli olanların kurduğu vakıf marifetiyle hayata geçen TURAŞ Turizm ve Seyahat Acentesi'nin bölge halkı için önemli olacağım belirtti. TURAŞ Turizm ve Seyahat Acentesi'nin Edirne Ofisi'nin açılışında konuşan Şahin, bir yerin gelişmişliğinin banka ve seyahat acentesi sayısıyla belirlendiğini söyledi. 


Edirne'nin geleceğinin parlak olduğunu vurgulayan Şahin, ofisin kente çok şey katacağım kaydetti. Havalimanının 3 yıl içerisinde tamamlanacağını ifade eden Şahin, yüksek hızlı trenin Edirne'ye ulaşmasmın, bu şirketin bereketini artıracağını anlattı. 


Şahin, "Dışişleri Bakanlığı'ndan emeklilerin kurduğu vakıf marifetiyle hayata geçen bu turizm acentesi bölge halkı için önemli olacaktır" dedi. Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Büyükelçi Murat Ahmet Yörük ise TURAŞ'ın ilk defa  Ankara  sınırlan dışına çıkarak, Edirne'de ofis açtığını belirtti. Edirne'nin sahip olduğu stratejik konum dolayısıyla çok sayıda ulusal ve uluslararası toplantıya ev sahipliği yaptığını aktaran Yörük, "Edirne, gerek özel teşebbüsü gerek bürokratları gerek Balkanlar'da başta Yunanistan ve Bulgaristan ile bir devinim içerisinde. TURAŞ'ın faaliyete geçecek olması önemli bir ihtiyacı hayata geçirecektir" diye konuştu. Konuşmaların ardından Şahin, Yörük, Edirne Belediye Başkam Recep Gürkan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Edirne Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu'nun kurdele kesimiyle ofisin açılışı yapıldı.


Hürses