Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri ödüllerinden ikisi Dağ Mühendislik'e!

Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri ödüllerinden ikisi Dağ Mühendislik'e!

Bu yıl ikinci kez verilen  “Türkiye’nin  Gayrimenkul Liderleri" (Real Estate Stars) ödüllerinden ikisi Dağ Mühendislik’e gitti. 


Capital ve Ekonomist dergileri tarafından verilen “Türkiye’nin  Gayrimenkul Liderleri" (Real Estate Stars) ödüllerinden ikisi Dağ Mühendislik’in oldu. 


Ödüller, “2017 Yılında  Türkiye’nin Adet Bazında En Çok Konut Projesi Yürüten İlk 10 Şirketi”, “2016 Yılında Ciro Bazında Türkiye’nin En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi”, “2016 Yılında Adet Bazında Türkiye’nin En Çok Proje Üreten İlk 10 Şirketi” ve “2016 Yılında Adet Bazında Türkiye’nin En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi” olmak üzere dört ayrı kategoride verildi. 

 

Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri ödüllerinden ikisi Dağ Mühendislik


Ciro Bazında Üçüncü Oldu 

2016 yılında “Türkiye'nin Ciro Bazında En Çok Satış Yapan İlk 10 Şirketi" sıralamasında, 850 milyon TL tutarındaki ciro rakamı ile üçüncü olan Dağ Mühendislik, bu kategoride ödül aldı. 

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ ödülünü Capital ve Ekonomist Dergisi Genel Yayın Direktörü Rauf Ateş’in elinden aldı. 

“İlk günkü heyecanla projeler geliştiriyoruz”

Ödül töreninde bir konuşma yapan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, Bu ödülleri almaktan gurur duyduklarını belirterek, “Dağ Mühendislik olarak çeyrek asırlık bir firma olmamıza rağmen geçen bu sürede 2 milyon metrekarelik inşaat alanında, 12.000’in üzerinde konut, ticari ünite ve alışveriş merkezi inşaatı üretimi gerçekleştirdik. İlk günkü heyecanla yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz.  Bu ödüller,  bizleri daha iyi projeler geliştirmeye teşvik ettiği gibi sektörün vizyonunun gelişmesine de olumlu katkı yapmakta. O nedenle Dağ Mühendislik olarak bu tür etkinliklere özel önem veriyoruz” dedi.