Tuzla Şifa Park Alışveriş Merkezi açıldı!

Tuzla Şifa Park Alışveriş Merkezi açıldı!Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projeleri arasında yer alan Şifa Park Alışveriş Merkezi açıldı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projeleri arasında yer alan, Tuzla Belediyesi’nin Şifa ve Mimarsinan Mahallesi’ne sosyal yaşam merkezi kazandırmak için hayata geçirdiği Şifa Park Alışveriş Merkezi törenle hizmete açıldı.


Şifa Park Alışveriş Merkezi'nin içerisinde düğün salonu, sinema salonları, oyun salonları, cafe ve restaurantlar, alışveriş mağazaları yer alıyor.


Başkan Yazıcı konuyla ilgili olarak “Şifa ve Mimarsinan Mahallesi, araya giren askeri alan nedeniyle Tuzla merkezi ile kopuk bir durumda. Mahalle sakinlerimiz, “Mahallede ailemiz ve çocuklarımızla kışın sıcakta, yazın serinde vakit geçirebileceğimiz bir alanımız yok. Sinemamız, düğün salonumuz, banka şubemiz yok” derdi. Biz de belediye olarak bu talebe cevap veremiyorduk. Buraya bir alışveriş merkezi yaparak bu talebi karşılamayı planladık. Burası Şifa ve Mimarsinan Mahallesi’nin yeni yaşam merkezi olacak” dedi.
Tuzla Belediyesi