06 / 02 / 2023

Vakıfbank’tan büyük kampanya! 31 Ekim’e kadar geçerli!

Vakıfbank’tan büyük kampanya! 31 Ekim’e kadar geçerli!

Türkiye’nin sevilen bankası Vakıfbank, yeni kampanyasını duyurdu. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olan Vakıfbank’ın bu kampanyasıyla 60 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. İşte detaylar…Türkiye’nin sevilen bankası Vakıfbank, yeni kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı.

Vakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden açıklanan yeni kampanyasına göre, 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında restoran ve kafe sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız harcamalarınıza Worldpuan hediye edilecek.

Banka tarafından açıklanan bu yeni kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

 Vakıfbank’tan büyük kampanya! 31 Ekim’e kadar geçerli!

Peki, Vakıfbank’ın 60 TL Worldpuan kampanyasının detayları nelerdir? Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz? İşte kampanyanın tüm detayları….


 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön