Via Port Houses and Suites'te 232 bin liraya 1+1!

Via Port Houses and Suites'te 232 bin liraya 1+1! Via Port Houses and Suites'te 232 bin liraya 1+1!

Firma: Bayraktar Grup

Proje: Via\/Port Houses&Suites

Via Port Houses and Suites, Eylül’de teslim ediliyor. Projede teslim tarihi yaklaşırken son kalan 17 ‘1+1’ daireler 232 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor...

İstanbul Kurtköy bölgesinin çehresini değiştiren projelerden Via Port Houses & Suites, anahtar teslim tarihi yaklaşırken projeden ev almak isteyenleri cazip fiyatlar bekliyor. LEED kriterleri göz önüne alınarak, çevreye ve doğaya saygılı olarak inşa edilen Viaport Houses & Suites’de farklı özelliklere sahip ve projenin en çok tercih edilen 1+1 dairelerin satış fiyatları 232 bin TL’den başlıyor.


VIADMC  Kurtköy Gayrimenkul Satış & Pazarlama Direktörü Ahmet Gülşen “Projenin kaba inşaatı bitti, sosyal alanların tasarımına başladık, eylülde Via Port Houses & Suites’da hayat başlıyor. Şu anda elimizde 64 daire var. Bunun 17’sini 1+1’ler, 38 adetini 2+1’ler, 9 tanesini 3+1 daireler, geri kalanlarını da Houses tipi daireler oluşturuyor. Proje satışa çıktığı zamandan bu yana yüzde… prim yaptı. Şu anda ev sahibi olmak isteyenlere de cazip fiyat alternatifleri sunuyoruz. Kurtköy’ün en değerli konut projesinde, bu bölgeye yatırım yapmak isteyenleri bekliyoruz” dedi.


Doğayla iç içe yaşama az kaldı…

Yüzde 80’i yeşil alan olarak planlanan Via Port Houses & Suites sahiplerine doğayla iç içe modern bir yaşam sunuyor. Toplam 26 bin m2’lik alan üzerine konumlandırılan proje merkezi konumu, zengin sosyal olanakları ve hizmetleri göz dolduruyor. Projede yer alan dinlenme alanları, geniş parklar, fitness center, teknik destek hizmetleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, kuru temizleme, terzi ve lostra hizmeti sahiplerinin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veriyor.


Boyutları 57 m2 ile 215 m2 arasında değişen 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçeneklerine sahip olan Via Port Houses & Suites’te; 4 blok, 10 kat ve toplam 617 daire yer alıyor.


Telefon: 444 88 42

Web: www.viaporths.comprojeye sor