08 / 08 / 2022

Wyndham Grand İstanbul Levent Evlilik Fuarı 23-24 Ocak'ta!

Wyndham Grand İstanbul Levent Evlilik Fuarı 23-24 Ocak'ta!

Açıldığı günden beri birçok başarılı organizasyona imza atan Wyndham Grand İstanbul Levent, 23-24 Ocak 2016 tarihleri arasında evlilik fuarı düzenleyecek.Açıldığı günden beri birçok başarılı organizasyona imza atan Wyndham Grand İstanbul Levent, 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde özel bir etkinlik düzenleyecek. 2016’da evlenecek çiftlere düğün trendlerini sunan otel, yeni bir hayata adım atmak için plan yapan herkesi düğün etkinliğine bekliyor


Başarılı organizasyonları ile kısa sürede adından sıkça söz ettiren Wyndham Grand İstanbul Levent, yepyeni bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Yeni evlenecek çiftlere evlilik sürecinde rehberlik etmek için 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde bir düğün etkinliği düzenliyor. 


Modacı Esin Arıcan defilesi 

4 farklı konsept ile düğün temalarının sergileneceği etkinlik, hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftleri bekliyor.  Modacı Esin Arıcan’ın 2016 gelinlik modellerinin tanıtılacağı defilede, gelin adaylarına farklı gelinlik alternatifleri sunulacak. 


10 çifte sürpriz hediye 

Birçok seçkin markanın katılacağı etkinlikte ziyaretçilerin, merak ettiklerini bir arada bulabilecekleri ve 2016 düğün trendlerini yakından görme fırsatı yakalayacakları bir organizasyon olacak. Farklı showlar ve özel performanslarla süslenmiş olan düğün etkinliğine katılan 10 çifte ise Wyndham Grand İstanbul Levent’ten sürpriz hediyeler verilecek. 


2 gün sürecek olan düğün etkinliğine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.  Etkinlik Wyndham Grand İstanbul Levent 4. Kat Fuaye Alanı ve Balo Salonunda gerçekleşecektir. 


Etkinlik hakkında bilgi almak için 0212 386 10 00 no’lu telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.