Yapı-Endüstri Merkezi internet sitesini yeniledi!

Yapı-Endüstri Merkezi internet sitesini yeniledi! Yapı-Endüstri Merkezi internet sitesini yeniledi!

2001 yılından bu yana sektörün gündemini en güncel haberlerle takipçilerine sunan, oluşturduğu haber dosyaları ile sektöre ışık tutan yapi.com.tr takipçilerine yeni tasarımla kazandığı dinamik ve interaktif bir platformdan ulaşıyor olacak.

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi’nin sektöre sunduğu habercilik alanındaki sanal hizmetlerinden biri olan yapi.com.tr, yenilenen yapısı ile takipçilerine kolaylık sağlayacak birçok fonksiyon kazandı. Tasarımla birlikte içerik kurgusu da yeniden biçimlendirilen yapi.com.tr’de, ‘dinamik manşet yapısı’yla yapı sektöründeki en son gelişmeleri artık anlık olarak takip etmek mümkün. Sıcak gelişmeler dışında tüm haberler, yarışmalar ve etkinlikler sürekli güncellenen manşet yapısıyla ana sayfadan duyuruluyor.


"Sonra ne okudular?" sistemi aynı haberi okuyan ziyaretçilerin, sonrasında en çok hangi haberlere yönlendiklerini ve okuduklarını görebilmelerini sağlıyor. Site böylelikle okurlara, bulundukları sayfa içinde yeni okuma önerilerinde bulunuyor.


YEM.net üyeliği ile Doğan Hasol’un Mimarlık ve Yapı Sözlüğü'nden (Türkçe- İngilizce- Fransızca) “eş zamanlı terim çevirisi” fonksiyonu ile bedelsiz yararlanması sağlanıyor. Sitenin yeni yapısında “profil yaratma” özelliği de var. YEM.net üyeliği ile ziyaretçiler yapi.com.tr profil sayfalarında yaptıkları tüm yorumları ve tüm yazılarını görüntüleyebiliyor, diledikleri zaman bülten üyeliklerini güncelleyebiliyor. “kolay haber filtreleme” adlı kategori ve etiket tabanlı haber filtreleme sistemi ile ziyaretçiler ilgi alanlarına giren tüm güncel içeriklere hızlıca ulaşabiliyor. yapi.com.tr haberlerine yapılan nitelikli yorumlar, “kolay paylaşım” fonksiyonu ile ana sayfada yer alan "Takipçilerimizden" modülü ile tüm okuyucularla paylaşılıyor.


Yeni yapi.com.tr’nin en önemli özelliklerinden biri, siteyi aynı zamanda daha da interaktif hale getiren “haberci siz olun” fonksiyonu. Bu fonksiyon ile ziyaretçiler siteye doğrudan haber gönderebiliyor. Ziyaretçiler, yapi.com.tr içerik yönetim sistemine bağlanarak haberlerini diğer okurlarla paylaşabiliyor. Her türlü paylaşıma, katkıya açık bir platform olan yapi.com.tr, tüm okurlarına aynı zamanda yazar olma fırsatı sunuyor.


yapi.com.tr'nin tüm içeriklerini sosyal medya platformlarında paylaşmak, yorumlamak artık çok daha kolay. yapi.com.tr, yeni yapısı ile sosyal medyaya tam uyum gösteriyor.