03 / 07 / 2022

Yastık altında altını olanlar planlamanızı yapın! Altın haftayı nasıl kapattı, bu hafta altın fiyatları ne olur?

Yastık altında altını olanlar planlamanızı yapın! Altın haftayı nasıl kapattı, bu hafta altın fiyatları ne olur?

Fed'in bu ay açıkladığı faiz kararından sonra tüm gözler altın piyasasına çevrildi. Altın fiyatlarında büyük dalgalanma başladı ve altın değer kaybetmeye başladı. Altın fiyatları haftayı düşüşle kapatırken, gelecek hafta altının ne olacağı merak ediliyor. Peki bu hafta altın ne olur?Şerife Aydın

Yastık altında altını olanlar altın fiyatlarını yakından takip ediyor. Fed'in faiz kararından sonra sert düşüş yaşayan altın, haftayı düşüşle kapattı. Altın fiyatlarının ne olacağını merak eden yatırımcılar ve altın almak isteyenler ''Gram altın ne olacak? Altın fiyatları ne olur? Altın fiyatları düşmeye devam edecek mi?'' sorularının cevaplarını araştırıyor.

Yastık altında altını olanlar planlamanızı yapın! Altını bu hafta neler bekliyor? sorusunun cevabı haberimizde. İşte merak edilenler....Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.