26 / 03 / 2023

Yenitepe Kadıköy "2017'nin En Başarılı Kentsel Dönüşüm Projesi" seçildi!

Yenitepe Kadıköy

Nuhoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesi, "İstanbul Altın Değerler Ödül" töreninde "2017'nin En Başarılı Kentsel Dönüşüm Projesi" ödülüne layık görüldü.Nuhoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesi, "İstanbul Altın Değerler Ödül" töreninde "2017'nin En Başarılı Kentsel Dönüşüm Projesi'' kategorisinde ödül aldı. 

 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre;  İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri, akademik kadrosu ve İstanbul Ekonomi Zirvesi İcra Kurulu üyeleri arasında anket gerçekleşti. 

 

Açıklanan anket sonuçlarına göre, Yenitepe Kadıköy projesi, Reklam Çarşısı tarafından İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen İstanbul Ekonomi Zirvesi'ndeki Altın Değerler Ödül Töreni'nde "2017'nin En Başarılı Kentsel Dönüşüm Projesi" seçildi.

 

Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu ödül töreninde şu açıklamaları yaptı, kentsel dönüşümün zor bir iş olduğunu belirterek, "Aldığımız bu ödül bizim için bir motivasyon kaynağı oldu. İnşaat sektöründe deprem riski taşıyan alanlarda son nokta dönüşüme uğrayana kadar mücadeleyi sürdüreceğiz. Türkiye'nin ilk ve en büyük kentsel dönüşüm bölgesi olan Fikirtepe'de bulunan ve prestij projemiz olarak nitelendirdiğimiz, Fikirtepe lokasyonunun tek Leed Gold sertifikalı yani çevreci projesi Yenitepe Kadıköy'ün bu ödülü kazanması gurur verici." ifadelerini kullandı.
 
Geri Dön