Zeki Toçoğlu’ndan spor camiasına müjde!

Zeki Toçoğlu’ndan spor camiasına müjde!Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne müjdesi verilen tesis projesinde hazırlıklar tamamlanıyor.


Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne müjdesi verilen tesiste projenin hazır olduğunu açıklayan Başkan Toçoğlu, “Hakem ve gözlemcilere sözünü verdiğimiz tesisin projesi hazır. Yeni spor yatırımı yaklaşık 350 metrekare alan üzerine inşa edilecek. Kafeteryası, idari odaları ve toplantı salonu ile hakemlerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek spor yatırmının kısa süre içerisinde ihalesine çıkıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne müjdesi verilen tesis projesinde hazırlıklar tamamlanıyor. Kısa süre önce hakemlere tüm gereklilikleri barındıran bir tesis inşa edeceklerinin sözünü veren Başkan Toçoğlu, projenin hazır olduğunu ve ihale aşamasına geldiklerini spor camiasına ilan etti. Toçoğlu, “Hedefimiz hakem ve gözlemcilerimiz için en iyi proje. Hayırlı olsun” diye konuştu.


Tesislerde Son Aşama

Başkan Toçoğlu, “Bildiğiniz üzere Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne kısa bir süre önce modern bir tesisin müjdesini vermiştik. Yeni Sakarya stadının hemen karşısında inşa edilen Atletizm Pisti’nin yanındaki alana bu tesisi kazandıracağımızı belirttik. Proje çalışmalarımıza başladık. Ekibimiz en kullanışlı proje üzerinde titiz bir çalışma yaptı. Geldiğimiz noktada projeyi hazırlamış bulunuyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde yeni spor yatırımının ihalesini gerçekleştireceğiz” dedi.


Tüm Gerekliliklere Sahip

Proje ayrıntıları ile ilgili de bilgiler veren Başkan Zeki Toçoğlu, “Projemiz yaklaşık 350 metrekare alan üzerine inşa edilecek. İçerisinde kafeteryası, idari odaları ve toplantı salonu ile hakemlerimizin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek bir tesis inşa edeceğiz. Atletizm Pisti’nin hemen yanında olması da hakemlerimizin çalışmaları açısından önemli olacaktır. İnşallah kısa süre içerisinde tüm gereklilikleri yerine getirerek yer tahsisini gerçekleştirmiş olacağız” ifadelerini kullandı.


Sözler Yerine Geliyor

Spora ve sporcuya dönük destekleri sürdürdüklerini belirten Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz; sporun ve sporcunun yanında olmak bizi memnun ediyor. Bildiğiniz gibi ilçelerimize sentetik sahalar kazandırıyoruz. Akyazı’da inşa ettiğimiz tesiste çalışmalar tamamlanmak üzere. Sapanca Hacımercan’a da kısa süre içerisinde bir sentetik saha kazandıracağız. Hamdolsun verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile hakemlere yapılacak yeni tesisin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi