30 / 03 / 2023

Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel kredisi faiz oranları!

Ziraat Bankası maaş müşterilerine özel kredisi faiz oranları!

Ziraat Bankası maaş müşterisi çalışan ya da emekli olan müşterilerine özel fırsatlarla konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası maaş müşterilerine kredi faiz oranları neler?Ziraat Bankası maaşlarını bankadan alan emekliler ve çalışanlar için özel avantajlarla kredi kampanyaları sunuyor. Banka maaş müşterileri için avantajlı koşullar sunduğu gibi kredi işlemlerini bankaya gitmeden dijital işlemlerle çekebilme olanağı da sunuyor.

Banka ihtiyaç kredisi ürünleri kapsamında maaş müşterilerine özel 10 puan faiz indirimi uyguluyor. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüketiciler %1.49 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanılırken maaş müşterisi olmayan tüketiciler için faizler %1.59’a çıkıyor.

Ziraat Bankası maaş müşterisi çalışan ya da emekliler için ise konut kredisi faiz oranlarını %0.99 olarak uyguluyor. Ziraat Bankası söz konusu kredi ürünleri sağladığı ayrıcalıklarından yararlanabilmek için bankanın İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olunması ya da yeni başvuruda bulunulması gerekiyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası maaş müşterileri için 100.000 TL tutarda 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde aylık ödemeler yaklaşık 1.430 TL, toplam ödeme ise 171.300 TL’ ye denk geliyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası’ndan maaş müşterisi olan tüketiciler için 30.000 TL tutarda 5 yıl vadeli kredi hesaplama gerçekleştirildiğinde kredinin aylık taksitleri 760 TL, toplam geri ödemesi de 45.500 TL oluyor.
Geri Dön