Ziraat Bankası’ndan emekliye özel konut kredisi kampanyası!

Ziraat Bankası’ndan emekliye özel konut kredisi kampanyası!

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi ürünü kapsamında maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere özel olarak 500 bin TL’ye kadar 120 ay vadeli yüzde 1.98 faiz oranından konut kredisi kullandırıyor.



Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi kapsamında masraflar hariç olarak en düşük konut kredisi faiz oranını sunuyor.

Emeklinin Artısı Konut Kredisi Faizleri

Kredi Pazarı'nda yer alan haber göre; Emeklinin Artısı Konut Kredisi ürünü kapsamında 500 bin TL'ye kadar olan konut kredileri için yüzde 1.98 konut kredisi faiz oranı uyguluyor. 500 bin ile 1 milyon TL arasında kullanımlar için yüzde 2.09 konut kredisi faiz oranı uyguluyor. 1 milyon ve üzeri konut kredisi talepleri için ise yüzde 2.18 konut kredisi faiz oranı uyguluyor.

Ziraat Bankasından 120 vadeli 250.000 TL kredi için yüzde 1.98 faiz oranı ile konut kredisi hesaplama uygulandığında aylık ödeme tutarı 5 bin 470 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 656 bin 400 TL oluyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi ürünü kapsamında asgari 498 TL azami 1798 TL arasında ekspertiz ücreti, ortalama 130 TL ipotek tesis ücreti ve zorunlu olarak uygulanan konut ve hayat sigortası için de ortalama 180 TL masraf talep ediyor.

Kampanyadan Yararlanma Şartları

Emeklinin Artısı Konut Kredisi ürününden yararlanmak için emeklilerin maaşlarını Ziraat Bankasından alıyor olmaları gerekiyor. Ayrıca konut kredisi kampanyalı faiz oranlarından yararlanmak için de Bankkart Combo, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan veya yeni başvuruda bulunan; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanmak gerekiyor.

 

Hangi bankalar evin tamamına kredi veriyor?

5 banka konut kredi faiz oranlarını düşürdü!

Üç banka konut kredi faizini indirdi!