18 / 08 / 2022

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğinde Ağustos müjdesi geldi! Duyan inanamadı! Hemen bakın!

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğinde Ağustos müjdesi geldi! Duyan inanamadı! Hemen bakın!

Milyonlarca kişinin yüzünü güldüren asgari ücret ara zammıyla birlikte 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteklerine de zam yapıldı. Peki 65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığı  ne kadara yükseldi? İşte kalem kalem zamlı maaş tablosu...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren asgari ücret temmuz zammını duyurmasıyla beraber merakla beklenen 65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteği tutarlarının zamlı hali resmen açıklandı. Konu ile ilgili olarak açıklanan resmi detaylara göre, asgari ücret yapılan ara zamla beraber yüzde 30 arttı ve 5 bin 500 TL'ye çıktı.

65 yaş aylığı, engelli aylığı, evde bakım desteğinde Ağustos müjdesi geldi! Duyan inanamadı! Hemen bakın!

Milyonlarca kişiyi ilgilendiren son dakika detaylara göre, devlet tarafından, yeterli gelire sahip olmayan, yaşlı veya sağlık sorunları olan kişiler ve aileler için her ay düzenli olarak nakit desteği veriliyor. Yine aktarılan son dakika detaylarına göre,  65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığı da her ay devlet tarafından düzenli şekilde ödenen sosyal destekler arasında bulunuyor.

Hesaplarına sosyal destek ödemeleri yatan binlerce vatandaş, 65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığının Temmuz zammıyla beraber ne kadara çıktğını araştırıyor.

Peki Temmuz ayında 65 yaş aylığı, evde bakım maaşı, engelli aylığı  ne kadara yükseldi? İşte kalem kalem zamlı Temmuz 2022 maaşları...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.