Altan Elmas'tan Nureddin Nebati'ye tebrik mesajı!

Altan Elmas'tan Nureddin Nebati'ye tebrik mesajı!


KONUTDER Başkanı Altan Elmas,  Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine atanan Nebati için tebrik mesajı yayınladı. 


Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas,Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine atanan Nebati için tebrik mesajı yayınladı. Anadolu Ajansı'nsa yer alan habere göre Elmas mesajında  "Sayın Nureddin Nebati'nin Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilmesinden duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isteriz. Bütün geçmiş müktesebatı ile ülkemiz ekonomisine, sektörümüze ve sorunların çözümüne dair başarılı olacağına inancımız tamdır." ifadelerini kullandı.

Mesajında, Nureddin Nebati'nin Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirilmesinden memnuniyet duyduklarını aktaran Elmas, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

Altan Elmas

"Sayın Nureddin Nebati geçtiğimiz 3,5 yıllık süreçte Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı göreviyle tüm reel sektörün sorunlarını dinlemiş, çözüm önerileri ile yakinen ilgilenmiş ve pandemi süreci dahil zorlu dönemlerde ekonomimize katkılarını sunmuştur. Bütün geçmiş müktesebatı ile ülkemiz ekonomisine, sektörümüze ve sorunların çözümüne dair başarılı olacağına inancımız tamdır. Sayın Bakanımıza, hayırlı olsun dileklerimizi sunar, muvaffakiyetler dileriz."
 

Altan Elmas: Güçlü siyasi iradeye güvenimiz tam!