29 / 09 / 2022

Altın fiyatları tersine döndü! Nefesler kesildi 1 gram altınınız bile varsa bakmadan geçmeyin! Güncel altın fiyatları

Altın fiyatları tersine döndü! Nefesler kesildi 1 gram altınınız bile varsa bakmadan geçmeyin! Güncel altın fiyatları

Altın fiyatları geçtiğimiz haftadan bu yana yükseliş eğilimine devam ediyordu. Bu hafta kritik gelişmeler öncesi altın fiyatları düşüşe geçti. Altın fiyatları tersine dönerken, nefesler kesildi. Son dakika altın fiyatları 18 Ağustos 2022…Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri yatırımcılar tarafından  haftanın dördüncü işlem gününde yakından Takip edilmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda üst üste Yükseliş gösteren altın fiyatları bugün tersine döndü.. 
Gram altın fiyatı 1035 lira seviyesine kadar düştü. 

Bugün Merkez Bankası faiz kararı açıklanacak. Karar öncesinde altın fiyatlarında aşağı yönlü seyir devam ediliyor.
Peki bugün gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, Ata altın ve gremse altın ne kadar? İşte son dakika altın fiyatları 18 Ağustos 2022…
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön