02 / 12 / 2022

Altının has uzmanı durdu durdu bombayı patlattı! Altın fiyatları için korkunç rakamı açıklayarak o tarihi işaret etti..

Altının has uzmanı durdu durdu bombayı patlattı! Altın fiyatları için korkunç rakamı açıklayarak o tarihi işaret etti..

Avustralya merkezli altın madenciliği şirketi Evolution Mining'in Yönetim Kurulu Başkanı Jake Klein, altın fiyatlarının ne olacağı ile ilgili bombayı patlattı. Uzman, altın için korkunç rakam vererek, o tarihi işaret etti...ALTINDA SON DURUM

Spot külçe altın bugün 1762 dolardan işlem görüyor. 

Kapalıçarşı’da gram altın şu saatler  itibariyle 1035 TL’den işlem gördü.  Çeyrek altın 1.678 TL alış ve 1690 TL satış fiyatıyla Cumhuriyet altını ise 6 bin 691 TL alış ve 6 bin 740 TL satış fiyatıyla işlem gördü.

Altın fiyatları tersine döndü! Nefesler kesildi 1 gram altınınız bile varsa bakmadan geçmeyin! Güncel altın fiyatları

İslam Memiş altın için tarih verdi! Her şey 1 Eylül'de olacak!

''Ne zaman altın almalıyım?'' sorusuna ünlü ekonomistten hemen yanıt geldi! Alım için işte bu seviyeSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön