Ankara Golfkent arsaları satışta!

Ankara Golfkent arsaları satışta!

Ankara Golfkent'te yer alan konut, ticari, eğitim, sağlık tesis imarlı arsalar satışa sunuluyor.  Arsa alanı 1 milyon 260 bin metrekare olan Golfkent'te 2.640 konut bulunuyor. 


Türkiye'nin en büyük kentsel tasarımına sahip proje 700 bin metrekare yeşil alana sahip. 1 milyon 260 bin metrekare alan üzerinde yer alan Golfkent projesinde toplamda 2.640 konut tasarlandı. 


Eskişehir Yolu üzeri Çankaya Üniversitesi karşısında bulunan Golfkent projesi planları ve projeleri hazırlanmış, kentsel tasarım onaylı, ruhsat aşamasında konut, villa, iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, sağlık tesisi,  ilkokul, spor tesis imarlı arsalar satışta.


Kat karşılığı, hasılat paylaşımlı ya da arsa olarak satışa sunulan Golfkent, uluslararası standartlarda golf sahasına sahip. Yeşil dokusuyla ön plana çıkan Golfkent projesinde 8.500 m2’den 52.000 m2’ye 16 adet konut imarlı arsa ile 1.000 metrekareden 18.500 metrekareye 10 adet ticari imarlı ada; kent hayatını tamamlayan eğitim, sağlık, spor, kültür ve sosyal tesis imarlı adalar yer alıyor. 

 
Yatırım yapana satış desteği Turyap’tan 

Arsalar inşaat şirketleri, müteahhit, kooperatif, okul, sağlık tesisi yatırımcılarına sunuluyor. Kentsel tasarım onaylı, planları ve projeleri hazırlanmış, ruhsat aşamasındaki Golfkent arsaların imar planlarının hazır olması sayesinde kısa sürede satış sürecine geçilebilecek.

 

Turyap Genel Müdür Yardımcısı Deniz Çağlar

 

Ankara Golfkent arsaları satışta!

 


Turyap Genel Müdür Yardımcısı Deniz Çağlar; ‘‘Müteahhit veya yatırımcının önünü tıkayan süreç, önce imar bürokrasisi sonra yapımı planlanan konut veya ticari gayrimenkullerin satış hızıdır. Bu konuda karşılaşılan her türlü engel, yatırımın yapısını bozuyor. Turyap olarak Golfkent’te kentsel tasarım projesi onaylı, ruhsat aşamasındaki imarlı arsalarımızı satın alan ve inşaatını başlatan müteahhit veya yatırımcıya önemli bir iş önerimiz var. Yurt içinde ve yurt dışındaki 350’ye yakın temsilcilik ağıyla pazarlama sürecini üstlenerek satışlarda destek olmak istiyoruz. Çeyrek yüzyılı aşan tecrübe ile gayrimenkulün pazarlama süreçlerinde önemli başarılara imza attık. Biz inşaat şirketi değil, geliştiriciyiz. Emlak pazarlama şirketi olma serüvenimizdeki bilgi birikimimizi geliştiricilikle taçlandırıyoruz. Marka yaratmanın gücüne inanıyoruz. Proje tamamlandığında burada yaşayanlara  Ankara  Golfkent’te oturuyorum demenin hazzını yaşatacağız. Turyap’ın sunduğu satış sistemini arsalara talip olan müteahhit veya yatırımcıya birebir anlatmayı amaçlıyoruz.” dedi.