Ankara Golfkent'te 400 bin TL'ye imarlı arsalar!

Ankara Golfkent'te 400 bin TL'ye imarlı arsalar! Ankara Golfkent'te 400 bin TL'ye imarlı arsalar!

Turyap’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in konut ve ticari imarlı arsaları 9 Kasım 2016 Çarşamba günü saat 14’te Ankara Golfkent satış ofisinde düzenlenen açık artırma ile satışa sunuluyor.
Turyap’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi  Ankara  Golfkent’in konut ve ticari imarlı arsaları 9 Kasım 2016 Çarşamba günü saat 14’te Ankara Golfkent satış ofisinde düzenlenen açık artırma ile satışa sunuluyor.


Ankara’nın en değerli bölgesi Eskişehir Yolu’nda ilk durağı Çankaya Üniversitesi ve Toki Turkuaz Konutları’nda yapımı planlanan Kızılay-Çayyolu Temelli arasındaki yeni metro hattına yakın, konut, iş merkezleri, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, sağlık tesisi ve spor tesisine uygun, planları ve projeleri hazırlanmış, ruhsat aşamasında imarlı arsalar muhammen bedeli 400 Bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.


Müzayede kapsamında muhammen bedelleri 7 milyondan başlayan 825 konut yapımına uygun 5 adet arsa, 762 binden başlayan fiyatlarla tali iş merkezi ve ticari ünite imarlı 10 adet arsa satışa sunuluyor. 
Arsa Alana Satış Desteği 
Ankara Golfkent müzayedesi ile satışa sunulan 22 adet konut ve ticari imarlı arsayı alanlara ise Turyap tarafından satış desteği veriliyor. Kentsel tasarım projesi onaylı, ruhsat aşamasındaki açık artırma ile teklif alınacak arsaların inşaatı satış kabiliyetine geldikten sonra Turyap, yatırımcıların satış hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor. Konut ve ticari projelerin üretiminden sonra projeleri satış desteği için ülke genelinde ve yurt dışında bulunan 350 temsilciliğine yönlendiriyor. Satış programı dahilinde kapsamlı bir çalışma yürüterek yatırımcıların satış hedeflerini gerçekleştirmesini kolaylaştırıyor. Türkiye’nin her yerinde yeni projeler yükselirken, bu yükselişin alışverişe dönmesi için yapılacak her çalışma ülke ekonomisi için büyük önem taşıyor. TURYAP, Ödüle Doymuyor
Dünyanın önde gelen gayrimenkul ve inşaat firmalarını bir araya getiren International Property Awards(Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Londra’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Gayrimenkul sektörünün önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan 70 kişilik jürinin oyları ile belirlenen projeler International Property Awards(Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri)’ne katılma hakkı kazandı. 
Turyap, gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent ile 1995 yılından beri düzenlenen ve gayrimenkul sektöründe dünyanın en prestijli ödüllerinin yarıştığı International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) tarafından ‘‘En İyi Golf Geliştirme Projesi’’ ödülü aldı. Başkentte fark yaratan projeyi geliştiren TURYAP, daha önce de Sign of the City Premium Proje, Euromoney, Capital Finance International, European Business Awards gibi kuruluşlardan ödüller almıştı. 
9 Kasım Son Gün!
Teminat bedelleri şartnamede belirtilen tutarlarda ilgili Turyap hesabına 8 Kasım 2016 tarihine kadar nakit olarak yatırılıyor. Bloke çek ve teminat mektubu kabul ediliyor.  Müzayede öncesi, katılımcılar satışa sunulan taşınmazlarla ilgili detaylı bilgilere Turyap’ın web sayfası üzerinden ulaşabiliyor. Satış şartnamesindeki koşulları yerine getirenler ve belirtilen teminat tutarını ödeyenler önkoşulsuz ve kontenjan sınırı olmadan müzayedeye katılabiliyor.