Çukurova Balkon

Arhavi OSB 1.500 kişiye istihdam sağlayacak!

Arhavi OSB 1.500 kişiye istihdam sağlayacak! Arhavi OSB 1.500 kişiye istihdam sağlayacak!

Arhavi ve Artvin için ve çok önemli bir proje olan Arhavi Organize Sanayi Bölgesi için süreç devam ederken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’den konu ile ilgili önemli açıklamalar geldi.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Arhavi ve Artvin için ve çok önemli bir proje olan Arhavi Organize Sanayi Bölgesi için süreç devam ederken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’den konu ile ilgili önemli açıklamalar geldi.


Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, son dönemde Yozgat, Şanlıurfa ve Artvin'de kurulan Organize Sanayi Bölgelerinde (OSB) yaklaşık 10 bin 500 kişiye istihdam sağlanacağını söyledi.


Artvin’de Arhavi ilçesinde kurulan Organize Sanayi Bölgelesi için Anadolu Ajansına açıklamalarda bulunan Özlü, tüm yurtta OSB kurulumu ve faaliyetlerini titizlikle  sürdüklerini kaydederek, bu ay içinde de Artvin'in Arhavi ilçesinde yaklaşık 400  bin metrekarelik alana Arhavi OSB'yi kurduklarını belirtti.


Arhavi OSB'nin de karma OSB olduğunu anlatan Özlü, bu bölgenin de  yaklaşık 1500 kişiye iş olanağı yaratacağını sözlerine ekledi.Arhavi Belediyesi