Aysha Türkiye'ye taşınıyor!

Aysha Türkiye'ye taşınıyor!



Aysha üretim üssünü Türkiye'ye taşıyacak. Ünlü modacı Dany Tabet imzalı tasarımlarla dikkat çeken Aysha Yönetim Kurulu Başkanı Feras Allaf, "Üretim üssümüzü Türkiye'ye taşıma kararımız, Türkiye'nin altyapısına olan güvenimizin göstergesi" dedi.


Dünya moda devi Aysha bir yandan üretim üssünü Türkiye'ye taşımaya hazırlarken, el işi abiyeleri en çok Türk kadınlarında kendini buldu. Avrupa, ABD ve Arap Jet sosyetesinin ünlü isimlerinin tercih ettiği Aysha Fashion 2015 modelleri göz kamaştırıyor. Kırmızı, Siyah ve Beyaz ağırlıklı 2015 kreasyonları ünlü modacı Dany Tabet'in elinden çıkma. 


Tamamı el işi üretim


Aysha'nın el işçiliği üretimiyle benzersiz tasarımlara imza attığını söyleyen Aysha Yönetim Kurulu başkanı Feras Allaf "Dünyanın tanınmış yıldızları, iş kadınları, prensesler ve moda ikonlarının tercih ettiği işler çıkarıyoruz. Ancak itiraf etmem gerekir, şimdiye kadar ürünlerimiz ilk kez Türk kadınlarının üstünde kendini gösterdi. Üretim üssümüzü Türkiye'ye taşıma kararımız, Türkiye'nin altyapısına, yetişmiş işgücüne ve ekonomik istikrarına olan güvenimizin göstergesi. Dünya pazarlarına Aysha'yı Türk markası olarak ihraç edeceğiz. Dany Tabet'in tasarımları Türkiye'deki atölyelerde üretilecek" dedi.