Aysha Türkiyeye taşınıyor mu

Aysha Türkiyeye taşınıyor mu

Aysha üretim üssünü Türkiye'ye taşıyacak. Ünlü modacı Dany Tabet imzalı tasarımlarla dikkat çeken Aysha Yönetim Kurulu Başkanı Feras Allaf, "Üretim üssümüzü Türkiye'ye taşıma kararımız, Türkiye'nin altyapısına olan güvenimizin göstergesi" dedi.

Boyner taşınıyor: Erenköy'de 2.3 milyon TL'ye bina kiraladı!

1981'de Çarşı adıyla Bakırköy'deki ilk mağazasında müşterilerine hizmet vermeye başlayan Boyner, Şaşkınbakkal'daki yerinden taşınıyor. Boyner yönetimi, Erenköy'de Akiş GYO'ya ait binayı 15 yıllığına 2 milyon 321 bin 666 TL'ye kiraladı...

Konya Eski Sanayi ve Karatay Sanayisi şehrin dışına taşınıyor!

Konya'da çevre ve gürültü kirliliği oluşturan Eski Sanayi ve Karatay Sanayisi şehrin merkezinden taşınıyor.

Berrak Tüzünataç Ali Yörenç'in evine mi taşınıyor?

Berrak Tüzünataç'ın, yaz başından beri birlikte olduğu sevgilisi Ali Yörenç'in evine taşınacağı gündeme geldi. Alışveriş merkezinde görüntülenen oyuncu “Yeni evim için alışveriş yapmaya geldim" dedi.

Körfez sanayi tesisine yakın konutlar taşınıyor! 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde bulunan 17 Ağustos Gölcük depreminde yanan tankerlerinin yanında yer alan konutlar taşınıyor. 

Antalya Ters Ev Aksiyon Parkı yeni yerine taşınıyor!

Antalya'nın Kundu oteller bölgesinde 2015'te hizmete açılan Ters Ev Aksiyon Parkı, yeni yerine taşınıyor. Vinç ve iş makinelerinin yardımıyla sökümü tamamlanan ters ev, yeni konseptiyle açılacak.

İzmir'de evleri zarar gören vatandaşlar taşınıyor!

İzmir Seferihisar'da yaşanan 6.6 büyüklüğündeki depremde evi zarar gören vatandaşlar, binalarını tahliye ediyor. Adalet Apartmanı’nda oturan Sevda Çavuş, "Şu an taşınıyoruz çok kötü haldeyiz, kimisine yarım saat kimisine bir saat izin verildi'' dedi.

Yusufeli'nde evleri kamulaştırılan vatandaşlar prefabrik evlere taşınıyor!

Artvin'in Yusufeli ilçesinde, baraj suları altında kalacak ilçe merkezinin taşınacağı yeni yerleşim yerinin bağlantı yolları kapsamında inşa edilen viyadük inşaatı sebebiyle kamulaştırılan alandaki vatandaşlar, geçici prefabrik konutlara taşınıyor.

Çankırı Obruklu Köy'ün sakinleri yeni köylerine taşınıyor!

Çankırı'da, çevresinde yer sarsıntılarına bağlı derin çukurlar meydana gelen ve taşıma kararı alınan Obruklu köy sakinleri yeni köylerine taşınıyor!

Bakü-Kars Demiryolu'yla Türkiye'den yurt dışına inşaat malzemesi taşınıyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Avrupa ile Orta Asya, Çin ve Orta Doğu aksını ekonomik, güvenli ve elverişli rota haline getiren Bakan Turhan, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattı vasıtasıyla Türkiye'den yurt dışına inşaat malzemesi, demir cevheri gibi ürünler taşınıyor." dedi.

Hasankeyf’teki son eser Er-Rızk Camisi taşınıyor!

Hasankeyf’te kültürel mirasın korunması için şu ana kadar 6 eser baraj gölü alanından kaldırıldı. Bölgede son olarak Er-Rızk Camisi taşınıyor.

Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni binasına taşınıyor!

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, mart ayında açılan yeni binasına bugün taşınıyor.

İzmir'de baraj havzasındaki iki mahalle taşınıyor!

İzmir'de yapımı devam eden Rahmanlar Barajı havzasında kalan iki mahalle taşınıyor. 

Ahmet Kural, Sıla'yla olay yaşadığı evden taşınıyor!

Sıla'yla şiddet olayı yaşayan ve mahkemelik olan Ahmet Kural, olay yaşadığı evden taşınıyor. Ahmet Kural, Sarıyer sırtlarındaki bir siteden ev kiraladı.

Aysha Türkiyeye taşınıyor mu Haberi

Aysha Türkiyeye taşınıyor mu

Dünya moda devi Aysha bir yandan üretim üssünü Türkiye'ye taşımaya hazırlarken, el işi abiyeleri en çok Türk kadınlarında kendini buldu. Avrupa, ABD ve Arap Jet sosyetesinin ünlü isimlerinin tercih ettiği Aysha Fashion 2015 modelleri göz kamaştırıyor. Kırmızı, Siyah ve Beyaz ağırlıklı 2015 kreasyonları ünlü modacı Dany Tabet'in elinden çıkma. 


Tamamı el işi üretim


Aysha'nın el işçiliği üretimiyle benzersiz tasarımlara imza attığını söyleyen Aysha Yönetim Kurulu başkanı Feras Allaf "Dünyanın tanınmış yıldızları, iş kadınları, prensesler ve moda ikonlarının tercih ettiği işler çıkarıyoruz. Ancak itiraf etmem gerekir, şimdiye kadar ürünlerimiz ilk kez Türk kadınlarının üstünde kendini gösterdi. Üretim üssümüzü Türkiye'ye taşıma kararımız, Türkiye'nin altyapısına, yetişmiş işgücüne ve ekonomik istikrarına olan güvenimizin göstergesi. Dünya pazarlarına Aysha'yı Türk markası olarak ihraç edeceğiz. Dany Tabet'in tasarımları...