b-fit İstanbul Selimiye Merkezi 29 Aralık’ta açılıyor!

 b-fit İstanbul Selimiye Merkezi 29 Aralık’ta açılıyor! b-fit İstanbul Selimiye Merkezi 29 Aralık’ta açılıyor!

Türkiye’de sadece kadınlara franchise veren ve bugüne kadar 250’den fazla kadına girişimci olma şansı tanıyan, spor ve yaşam merkezi b-fit, İstanbul Selimiye merkezini açıyorÖzel istasyon sistemiyle kadınların günde sadece 30 dakika spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardımcı olan b-fit’in, yeni merkezi 29 Aralık 2012 Cumartesi günü saat 14:00’te İstanbul Selimiye’de hizmete açılıyor. Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve en büyük spor ve yaşam merkezi b- fit’te, hidrolik aletler ve aerobik ile toplam 30 dakikada tamamlanan günlük egzersizle kadınlar kısa sürede hedefledikleri kilolara ulaşıp, daha sağlıklı yaşıyor.

Gülşah Yalçın’nın açacağı b-fit Selimiye, İstanbul’daki 62’inci merkez olacak. 29 Aralık Cumartesi günü hizmete girecek olan b-fit İstanbul Selimiye, tüm İstanbullu kadınları açılışına davet ediyor.


Kadın girişimciliğini destekleyen ve kadınların ekonomik hayattaki gücünü artırmayı hedefleyen b-fit, Türkiye genelinde 214 merkeze sahip. Franchise sistemi ile büyüyen b-fit, tüm Türkiye’de yeni girişimci kadınlara destek vererek yayılmaya devam ediyor.


Adres : Selimiye İskele Cad. No:17/1 Selimiye Üsküdar/İstanbul

Tel : 0216 553 30 09