Bankalar ilan etti! Son dakika kredi desteği!

Bankalar ilan etti! Son dakika kredi desteği!

Kredi kartı borcu ve kredi borcu olan kişiler için bankalar borcunu kapatabiliyor. Peki borç kapama kredisinden yararlanacağınız bankalar hangileridir? İşte tüm merak edilenler...


Kredi kartı borcu ve kredi borcu olan kişiler için bankalar borç kapama kredisi hizmeti sunuluyor. Farklı bankalara ait kredi kartlarını kullanan ve borçları dağılan vatandaşlar için borç kapatma kredisi fırsatı sunuluyor. Takvim'de yer alan habere göre; bu kredi olanağı ile vatandaşlar borçlarını tek bir ödeme altında toplayabilir ve aylık ödeme ile borçlarını kapatabilirler. Dileyen müşteriler ödemelerini 3 ay sonra kapatmaya başlarlar. Aynı zamanda bankaların sürekli olarak sağladıkları borç kapama kredisi ya da borç transferi özelliklerinden de yararlanabiliyor. Her bankanın sunduğu imkanın farklı olması sebebiyle vatandaşın tüm bankaları araştırması ve kendilerinden uygun teklifleri toplaması gerekiyor. Böylece kesesine uygun bir kredi inceleniyor.

Bankalar ilan etti! Son dakika kredi desteği!

Kredi kartı borcu ve kredi borcu olan kişiler için bankalar borç kapama kredisi hizmeti sunuyor. Her banka kendine özel borç kapama kredisi sunuyor. Her bankanın gerek borç transferleri olsun, gerekse borç kapama kredisi olsun bulunuyor. Faiz oranları değişiyor. Bankalar bunun yanında müşterilerine özel bir de kampanya fırsatları sunuyor. Borç kapama kredisinden yararlanacağınız bankalar hangileridir? Bankalar borç transferi ve borç kapama kredisini sürekli olarak mı yoksa dönem, dönem müşterileri için sunuyor.

Kamu bankaları vatandaş özel borç kapama transferi ve borç kapama kredisi imkanı mı sunmaktadır? Genel olarak bankaların sürekli borç kapama ve borç transferi kampanyası bulunan bankalar şu şekilde:

DenizBank
Finansbank
Türkiye Ekonomi Bankası
ING Bank
Akbank
Garanti Bankası
İş Bankası

Bankalar ilan etti! Son dakika kredi desteği!

Borç kapama kredisi için faiz oranları nasıl belirleniyor?

Kredilerde vadeye göre faiz oranı da değişiyor. Takvim'de yer alan habere göre; maaş müşterisi olan emekliler için vade seçeneği ve faiz oranı değişiyor. Kredi sicil puanı büyük öneme sahip. Aynı zamanda borç transferi özelliğinden yararlanıyorsanız bankalar size, kredi limitiniz dahilinde borç transferi kampanyasından yararlanabileceksiniz. Kredi kartı borcunuz için başka bankalara olan kredi kartı borcunuzu tek çatı altında toplayıp en az 12 aya varan taksitlerle ödeme fırsatı sağlanacak.

Bankalar diğer bankalara veya kendi bankalarına toplu bir şekilde borcu bulunan vatandaşlara kolaylık olması bakımından borç kapatma kredisi sunmaktadır. Böylece vatandaşlar daha önceden sıkıntı yaşamaları sebebiyle veya toplu olarak bir noktaya borçlarını ödemek gayesiyle bir noktaya borçlarını toplamaktadır. Bankaların sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanmak isteyen kişiler belli zamanlarda bankaların düzenlemiş olduğu kampanyalardan yararlanabilirler. Aynı zamanda bankaların sürekli olarak sağlamış oldukları borç kapama kredisi ya da borç transferi özelliklerinden de yararlanabilirler. Her bankanın gerek borç transferleri olsun, gerekse borç kapama kredisi olsun bulunmaktadır. Faiz oranları birbirinden farklıdır.

Bankalar ilan etti! Son dakika kredi desteği!

Nelere Dikkat Edilir?

Borç kapama kredisi olan vatandaşlar için belirli kriterler bulunuyor. Bunların başında borç kapama kredisi alınması öncesi ve sonrasındaki borçlanıyor. Borç miktarının aynı vade oranında artması halinde söz konusuysa bu işlemden vatandaş zarar ediyor. Borç vadesini uzatmak gibi bir hedefi bulunan vatandaşların ise bu durumda önceki vadeyle şimdiki vade arasında ne gibi bir fark olduğu hesaplanıyor. Böyle bir durumda borç ödeme kredisi kullanılırsa vatandaşlar daha karlı olacak. Bankalar bunun yanında müşterilerine özel bir de kampanya fırsatları sunuluyor.

Bankalar ilan etti! Son dakika kredi desteği!

BORÇLARINI TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYABİLİRSİNİZ

Borç kapatma kredisiyle müşterilere dağınık olan tüm borçlar tek çatı altında toplanıyor. Bu alanda çok sayıda banka müşterilerine belli bir limite kadar kredi olanağı sunuluyor. Borç kapatma kredisiyle müşteriler, farklı bankalara ait olan kredi borçlarını, kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplama fırsatı sunuluyor.

Müşteriler bu krediler ödemelerini farklı farklı bankalar değil daha uzun vadede tek bir bankaya yapıyor.

3 ay erteleniyor! 36 aya kadar vade ile uygun kredi fırsatı!