Banu Evleri son etabını teslime hazırlanıyor

Banu Evleri son etabını teslime hazırlanıyor

Hasanoğlu İnşaat, Bahçeşehir'de 103 bin metrekare üzerinde inşa ettiği Banu Evleri'nin son etabı olan Lal Katlı Evler'de uyguladığı yüzde 15 peşin 48 ay vade uygulamasında hedeflerine ulaştıklarını ve kampanyaya son verdiklerini açıkladı.
Hasanoğlu İnşaat Pazarlama Yönetmeni Yıldırım Gürdal, hızla iyileşen piyasa koşulları ve yoğunlaşan müşteri talebi ile gayrimenkul alımlarında mortgage kredi tercihini, tekrar satın alma gündemine oturmaya başladığını belirtti.


31 Aralık'ta kademeli olarak teslimine başlanacak Lal Katlı Evleri'nde 10 blokta 171 adet konut yer alıyor. 131, 148, 175, 185 ve 350 metrekare büyüklüklerindeki konutların ilk teslim halkası 2 blokta gerçekleşecek. Lal Katlı Evler'de; ankastre beyaz eşyalar, gömme dolaplar, klimalar ve merkezi toz emme sistemi, mutfakta LCD TV, dubleks dairelerde ise sauna standart olarak sunuluyor. Projede keyifli ve sağlıklı bir yaşamın sürdürülebilmesi için; alışveriş merkezleri, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, voleybol, basketbol ve mini futbol sahaları ile yürüyüş parkurları Banu Evleri sakinlerinin hizmetine açıldı. Banu Evleri'nde villalar 550 bin dolardan, katlı evler ise 315 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


www.hurriyetemlak.com