10 / 12 / 2022

Bitcoin'de bu seviye dip olarak işaretlendi!

Bitcoin'de bu seviye dip olarak işaretlendi!

Bitcoin'in (BTC) düşüş eğilimi, kripto para şirketlerinin iflas vakaları sonucu devam ediyor.Bitcoin şu anda yaklaşık 16.500 dolardan işlem görüyor, ancak Digital Wealth CTO'su Daniele Bernardi fiyatın düşmeye devam edeceğini öne sürüyor.

Kriptolarda yeni dönem! Artık vergi alınacak! Bitcoin’de 13 Eylül'den bu yana ilk...

Bernardi,  “14.500 dolar dip gibi görünüyor, fakat sanırım sadece birkaç gün için. Önümüzdeki yıl büyümeye geri dönüş olabilir.” ifadelerini kullandı.

Bernardi'nin şirketi, önceki BTC fiyat verilerine dayalı bilgisayar modellerini eğiten matematiksel analize dayalı olarak Bitcoin fiyatlarını tahmin ediyor.

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön