27 / 06 / 2022

Bticino ev otomasyon sistemleri teknolojiyi evlerle buluşturuyor!

Bticino ev otomasyon sistemleri teknolojiyi evlerle buluşturuyor!

Bticino'nun her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunan MyHOME ev otomasyonu, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve interaktif yapısıyla son teknolojiyi evler ile buluşturuyor.Bticino'nun gelişmiş ev otomasyon sistemi MyHOME, elektrik donanımı tasarımlarında kullanıcılara yenilikçi bir yöntem sunuyor.  Her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunan MyHOME ev otomasyonu, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve interaktif yapısıyla son teknolojiyi evler ile buluşturuyor.

Günlük hayatta kullanılan teknolojiyi evlere taşıyan Bticino MyHOME ev otomasyon sistemi, kullanıcıların tüm ihtiyaç ve isteklerine uygun olan bir evi hayata geçiriyor. Sağladığı konfor ve güvenlik ile yaşamı kolaylaştıran MyHOME, evlere getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıkların önüne geçiyor. 


Yeni Nesil Konut 

MyHOME ev otomasyon sistemi, ışıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri ve uzaktan kontrol gibi birçok işlevi kullanıcıyla buluşturuyor. Sistem kullanıcılarına zamanla istenilen küçük fonksiyonları değiştirilebilmenin yanında işlevselliği artıracak parçaları ekleme ve kullanımlarını değiştirme gibi mkanlar sunuyor. 


Enerji Tasarrufu

Elektirik ve diğer enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen, çevreye duyarlı MyHOME ev otomasyon sistemi, her odanın sıcaklık derecesini farklı ayarlayabilen, enerji tüketimini ölçen, gösteren ve buna göre enerji tasarrufunu sağlamak adına öncelikli fonksiyonların çalışmasını sağlar. 


İletişim Sistemleri

Modern iletişim sistemleri aracılığıyla evinizi kontrol etmenizi sağlayan MyHOME ile multimedya ekran sayesinde sevdiğiniz bir müzik albümünü evinizin herhangi bir odasında dinleyebilir, kapıdaki konukları görüntüleyebilir, girişlerini kontrol edebilir ve evin farklı bölümlerinden aile fertleriyle görüşebilirsiniz. 


Bus Teknolojisi

Evinizi kalıcı ve esnek bir sistem ile donatan Bticino MyHOME, benzersiz dijital BUS teknolojisinin kullanımı sayesinde, yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor. BUS sistemi üzerine kurulu olarak gerçekleştirilen donanım her türlü konut ve yaşam alanına uygulanabilir olup yenilikçi konfor, güvenlik, enerji tasarrufu, multimedya ve uzaktan kontrol çözümleri sunuyor.