Cellini Dream Wave, özel tasarımlı yuvarlak yatak!

Cellini Dream Wave, özel tasarımlı yuvarlak yatak! Cellini Dream Wave, özel tasarımlı yuvarlak yatak!

Türkiye’nin masaj koltuğunda lider firması Cellini, masaj keyfini ve konforu bir arada sunan, yuvarlak tasarımıyla dikkat çeken Dream Wave yatak modeliyle rahat bir uyku özlemi çekenlerin yeni gözdesi olmaya adayCellini Dream Wave modeli, yatak odasında da masaj keyfini yaşamak ve mobilyada farklı dizaynları sevenler için özel olarak tasarlandı.


Cellini Dream-Wave, masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırdığı için hücrelerin canlanmasına, böylece kullanıcının daha sağlıklı bir vücuda sahip olmasına yardımcı oluyor. Kullanıcılara rahatlık sunmak adına tasarlanmış üründe bulunan hava yastıkları ve vibrasyon sistemi sayesinde tüm bedene masaj uygulanabiliyor.


Cellini Dream Wave’in elektrikli olarak pozisyon ayarı yapılabilen yatak karyolası sistemi ile sırt veya ayak kısmı aşağı ve yukarı olarak istenilen açıda ayarlanabiliyor. Cellini Dream-Wave oturuş veya yatış pozisyonunu milimetrik olarak ayarlayarak, masaj severlerin kitap okurken ya da televizyon seyrederken de rahat etmesini sağlıyor.

İki ayrı yatak ve bazadan oluşan Cellini Dream Wave’de, yatış pozisyonları farklı olarak ayarlanabiliyor. Baskı alanı oluştuğunda yükü bütün alana dağıtana kadar esneyerek omurganın doğal pozisyonunu almasına yardımcı oluyor. Bu şekilde kullanıcı omuz, sırt ve bel ağrılarından arınarak kaliteli bir uyku keyfi sürüyor. Gerilimi azaltarak uykusuzluk, uyuşma ve horlama gibi tüm problemleri engelliyor. 

Cellini Dream-Wave yuvarlak yatak küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek alerjik reaksiyonları ortadan kaldırıyor. Köpük malzemesinin yapısında bulunan mikro delikler vasıtasıyla, vücudun hava almasını sağlayarak uyku esnasında oluşan terlemeyi de önlemiş oluyor.


Uzun yıllar rahatlıkla ve sağlıkla kullanabileceğiniz Cellini Dream-Wave ezilme ve baskıya dayanıklı yapısıyla deforme olmuyor, orijinal şeklini koruyor. Malzeme esnekliği ve sertliğini senelerce koruyarak size rahat bir uyku keyfi sunuyor.


www.yatakkeyfi.net 

www.masajkoltugu.com